اطلاعیه مهم و فوری


 به نام خدا

تاریخ: 1395/03/22

اطلاعیه بسیار مهم و فوری شرکت ماناکویر (سهامی خاص)

نماینده انحصاری فروش و خدمات پس از فروش دستگاههای تکثیر ریسو در ایران

با سلام و احترام باطلاع می رساند،

اخیرا" طبق اطلاعات واصله، تعدادی از مؤسسات، فروشگاه ها و افراد کلاهبردار و شیاد، تحت عنوان نماینده و یا از طرف این شرکت، بدون هیچگونه پشتوانه سرویس و خدمات پس از فروش، مبادرت به معرفی و فروش دستگاههای ریسوگراف، ملزومات و مواد مصرفی مربوطه می نمایند و در این قالب، زیان و خسارات زیادی به مصرف کنندگان محترم این دستگاهها وارد نموده اند.

شرکت ماناکویر بعنوان تنها مرجع قانونی و متولی این دستگاهها و کلیه خدمات مربوط به آنها در سراسر کشور، مؤکدا" و قویا" به خریداران و مصرف کنندگان محترم تاکید می نماید، تمام دستگاههای ریسو  که با این عنوان و بدون حداقل تائیدیه از طرف شرکت، فروخته و خریداری می گردند، استوک (Stock) بوده (دست دوم و بصورت قاچاق و غیرمتعارف وارد گردیده اند) و شرکت ماناکویر امکان ارائه سرویس و خدمات پس از فروش به آنها را ندارد.

همچنین، کلیهء مواد مصرفی دستگاههای ریسو که توسط این مؤسسات و افراد با عناوین شرکتی و با نام شرکت ماناکویر عرضه می گردند، مورد تایید این شرکت نبوده و امکان وارد نمودن خسارات زیادی به مصرف کنندگان را در پی خواهد داشت.

شرکت ماناکویر با ارائه جدیدترین دستگاههای ریسو و مواد مصرفی اصل (اورجینال) و بهترین کیفیت خدمات پس از فروش در سراسر کشور، همواره در خدمت مشتریان گرامی می باشد.

                                                                                                با تشکر و تقدیم احترام فراوان

                                                                                                   شرکت ماناکویر (سهامی خاص)

تاریخ درج: 1399/10/30
منبع: