اطلاعیه مهم شرکت ماناکویر ( شماره 4 )   اطلاعیه مهم شرکت ماناکویر ( شماره 4 )

  در خصوص واردات و فروش دستگاههای تکثیر ریسوگراف  با توجه به اینکه تعداد معدودی از موسسات و فروشگاههای متفرقه مبادرت به تبلیغ وحتی چاپ آگهی در زمینه فروش دستگاههای ریسوگراف می نمایند ، بدینوسیله شرکت ماناکویر ، نمایندگی انحصاری شرکت ریسو ژاپن در ایران ، توجه مشتریان ارجمند را به نکات ذیل جلب می نماید:

  · جهت خریدن دستگاه ریسوگراف به شرکت ماناکویر و نمایندگی های رسمی و مجاز آن مراجعه فرمائید.
  · در زمان خرید دستگاه ریسوگراف ، حتما کارت وارانتی / گارانتی را از فروشنده درخواست ودریافت فرمائید.
  · شرکت ریسو ژاپن دستگاههای ریسوگراف منطقه جغرافیایی کشور ما را فقط از طریق شرکت ماناکویر وارانتی / گارانتی نموده و هر گونه ادعائی در این خصوص توسط شرکت های متفرقه هیچگونه پایه و اساسی ندارد.
  · طبق ضوابط شرکت ریسو ژاپن ، قطعات یدکی فقط در اختیار نمایندگان انحصاری کشور ها قرار می گیرد و این نمایندگان حق فروش قطعات یدکی به کشورهای دیگر را ندارند.
  · دستگاههایی که از طریق نامتعارف و غیر شرکتی وارد می شوند ، معمولا دست دوم ، بازسازی شده ، آسیب دیده و یا مربوط به مناطق جغرافیایی دیگر بوده و قطعا خریدار اینگونه دستگاهها را دچار مشکلات عدیده ای خواهد نمود!
  · ضمنا از آنجائیکه اینگونه دستگاهها تحت پوشش وارانتی / گارانتی و خدمات پس از فروش شرکت ماناکویر نمی باشند ، خریدار نخواهد توانست استفاده مطلوبی از سرمایه گذاری خویش نموده و مدت طولانی از دستگاه استفاده نماید و طبیعتاً فروش دوباره اینگونه دستگاهها نیز عملا غیرممکن خواهد بود !
  · عرضه دستگاه از مسیری غیر از نماینده انحصاری و با توسل به حربه های دروغین ، فقط در جهت فریب خریداران می باشد و لذا شرکت ماناکویر از مراجع ذیصلاح به این دلیل که پاره ای از مردم با مشکلات عدیده ای مواجه شده اند ، تقاضای رسیدگی نموده است.
  · ازخریداران محترمی که احتمال می دهند دستگاه شان از طرق نامتعارف یاغیرشرکتی واردگردیده ، درخواست می گردد برای رفع هرگونه شبهه ، طی تماس تلفنی و اعلام شماره سریال دستگاه از وضعیت آن مطلع گردند.
تاریخ درج: 1399/10/30
منبع: